Szkolenia z wystąpień publicznych | Akademia Przemawiania - Akademia ARBIZ | Szkolenia z wystąpień publicznych, trenerskie

Andrzej Różański Trener Wystąpień Publicznych
Przejdź do treści
Szkolenia z wystąpień publicznych
AKADEMIA PRZEMAWIANIA
Zdobądź kompetencje mówcy na wielu płaszczyznach
POKONAJ SWOJE PRZEKONANIA - BĄDŹ NATURALNYM MÓWCĄ
Nie sztuką jest gadać, a być rozumianym.
Jak dobrze prezentować podczas spotkań z prezentacją PowerPoint w tle na ekranie

Szkolenie pomoże Ci opanować umiejętność prezentacji - przemawiania z użyciem prezentacji Power Point jako narzędzia multimedialnego do osiągnięcia określonego celu przekazu.
Celem jest, by prezenter nie zanudził widowni
Jak przekonywująco przemawiać?
Sztuka przemawiania jest kluczową kompetencją każdego człowieka w życiu, w biznesie. Mamy wiele okazji, by przemawiać do innych ludzi. Trzeba znać zasady i umieć je wykorzystać w praktyce. Najlepszą wersją zdobycia kompetencji mówcy jest szkolenie warsztatowe, które pozwoli Ci przejść krok po kroku, od zaplanowania, poprzez przygotowanie do wykonania mowy.
Jak występować publicznie?
Sztuka wystąpień publicznych oraz autoprezentacja jest kluczową kompetencją w biznesie i życiu. Chcąc odnieść sukces często stajemy przed innymi ludźmi chcąc ich przekonać. Opanujesz te kompetencje podczas dwudniowego szkolenia warsztatowego.

Od podstaw opanuj przygotowanie siebie do przemówienia.

Szkolenie pozwoli Ci opanować w pełni przygotowanie do przemówienia siebie i treści wystąpienia. Dzięki temu szkoleniu opanujesz emocje i tremę, a to ważne.
Opanuj przemawianie przed kamerą?
Opanuj zasady i techniki przemawiania przed kamerą podczas wywiadu, podczas webinaru, czy podcastu przed mikrofonem na szkoleniu medialnym i warsztatowym.
Bądź liderem uczenia wystąpień publicznych
Po opanowaniu u mnie wiedzy w zakresie wystąpień publicznych przejdź na wyższy poziom i zostań Trenerem Wystąpień Publicznych ucząc managerów w całej Polsce.
Wróć do spisu treści