Referencje - Akademia ARBIZ | Szkolenia z wystąpień publicznych, trenerskie

Andrzej Różański Trener Wystąpień Publicznych
Przejdź do treści
Opinie po szkoleniach w Akademii ARBIZ
AMICA WRONKI S.A.
Szkolenia z wystąpień publicznych

"Bardzo dobre przygotowanie trenera Andrzeja Różańskiego, Jego profesjonalizm i komunikatywność oraz wysoki poziom szkolenia docenili wszyscy uczestnicy szkolenia.
Praktyczna wiedza trenera sprawiła, że potrafił zawiłe nieraz kwestie wyjaśnić w sposób zrozumiały.

Poczucie humoru i pozytywne nastawienie jest również dużym atutem trenera."
Marta Napierała-Werner
Specjalista ds. Personalnych
TimoCom
Szkolenia z wystąpień publicznych

"Czas spędzony w siedzibie firmy ARBIZ jest z pewnością czasem dobrze zainwestowanym, ponieważ szkolenia prowadzone są w sposób dostępny i rzeczowy.
Dlatego też, wiedząc, iż poziom merytoryczny kursów przygotowanych przez firmę ARBIZ Akademia Przemawiania jest wysoki, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić je przyszłym uczestnikom"
Dariusz Korbut
Prezes Zarządu
ASKET
Szkolenia z wystąpień publicznych

"Szkolenie prowadzone przez Andrzeja Różańskiego miało wysoki poziom merytoryczny oraz organizacyjny. Na podkreślenie zasługuje rzetelny sposób poruszania zagadnień, zaangażowanie, koncentrowanie się na wymaganiach uczestników oraz partnerski styl prowadzenia szkolenia.
Mam nadzieję, że będę miała okazję współpracować z firmą ARBIZ w przyszłości."
Z poważaniem
Barbara Pokrzywa
Export Manager
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
Szkolenia trenerskie

"Zajęcia rozpoczynały się punktualnie. Trener reagował na wszystkie potrzeby słuchacza. Program byl realizowany zgodnie z oczekiwaniami, profesjonalnie, ciekawie i atrakcyjnie. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Trenera oraz sposobowi w jaki motywował do pracy zajęcia pozwoliły na uzyskanie szerokiej wiedzy.
Trener znakomicie sprawdzał się zarówno w sytuacjacj wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty i łatwo stworzył atmosferę pomocy i zrozumienia. Zachęcał uczestnika do dzielenia się wiedzą i prowadził zajęcia w sposób, który ten proces znacznie ułatwiał."

Barbara Czerwiecka
ZEAOSGiMK Koziegłowy
Szkolenia trenerskie

    "Program szkolenia zakładał intensywną pracę, wymagał koncentracji i zaangażowania wszystkich uczestników. Wydawać by się mogło, że po wielu godzinach wysiłku, ciężkiej pracy wszyscy będą zmęczeni i pozbawieni energii. Niezwykła kompetencja i umiejętności prowadzącego sprawiły, że było odwrotnie. Po szkoleniu nastąpił przypływ energii i motywacji do zaplanowania i podjęcia działań w zakresie doskonalenia warsztatu trenera.
         Pan Andrzej Różański jest niekłamanym ekspertem w swojej dziedzinie. Ma wiedzę teoretyczną oraz posiada praktyczne doświadczenie. Podczas szkolenia przedstawiał trudne sytuacje "z życia wzięte" i podawał sposoby jak sobie z nimi radzić, co było według mnie najcenniejszą częścią szkolenia.
          Najtrudnieszy element szkolenia, czyli występ przed kamerą i omówienie tychże, dzięki stworzeniu przez prowadzącego bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, nie były nadmiernie stresujące. Po wykonaniu tych ćwiczeń poczułam satysfakcję i radość z pokonania wewnętrznej bariery.
           Zachęcam do wykorzystania sposobności uczestnictwa w szkolenia prowadzonych przez Pana Andrzeja Różańskiego. Jest to bardzo dobrze zainwestowany czas."

Z poważaniem
Dyrektor ZEAOS
mgr inż. Katarzyna Zychowicz
Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy"
Szkolenia trenerskie

    "Kurs został przeprowadzony przez absolutnego profesjonalistę w osobie Pana Andrzeja Różańskiego, który jako praktyk podzielił się z uczestnikami swoim doświadczeniem udzielając licznych cennych wskazówek. Swoją postawą, pasją oraz zaangażowaniem zmobilizował mnie do działania. Zdobytą wiedzę podczas szkolenia z pewnością wykorzystam w przyszłości.
   Dziękuję za pokazanie mi osoby trenera jako mentora, który bez prezentacji potrafi zainteresować wręcz zaintrygować swoją osobą i tym co ma do przekazania, który poprzez swoją postawę i zaangażowanie czyni, że słuchacze słuchając zaczynają myśleć a mówiąc zaczynają żyć tym co usłyszeli."

Z poważaniem
Kierownik Kontrakcji
Specjalista ds. jakości
Alicja Terebelska
TELZAS
Szkolenia trenerskie

    "Szkolenie przeprowadzone było w sposób nieszablonowy, praktyczny i ciekawy.
Poruszane przez trenera Andrzeja Różańskiego przykłady były zgodne z pytaniami i potrzebami uczestników, a całość szkolenia charakteryzował wysoki poziom merytoryczny.
   Trener cechował się ogromnym zaangażowaniem i wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi. Umiał zadbać o dobry kontakt z uczestnikami szkolenia, a zawiłe kwestie prezentował w przystępny dla uczestników sposób."
Artur Chwalczuk
Paulina Knapik
Szkolenia trenerskie

" Polecam szkolenia prowadzone przez Pana Andrzeja Różańskiego, ponieważ stosuje metody, które na innych szkoleniach są rzadko spotykane. Trener nie korzysta z prezentacji multimedialnej, co podkreśla jego profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Prowadzący jest doskonale przygotowany merytorycznie, a omawiane zagadnienia obrazuje odpowiednimi przykładami. Pan Andrzej oprócz części teoretycznej, bardzo dużo czasu poświęca na warsztaty i ćwiczenia przed kamerą. Doskonale omawia wystąpienia, daje cenne wskazówki. Atmosfera na szkoleniu jest przyjazna, co spowodowane jest dużą energią, humorem i pozytywnym nastawieniem trenera, który potrafi tym zarazić uczestnika.
Uczestnik bierze czynny udział w szkoleniu, co pomaga w łatwiejszym zapamiętaniu omawianych zagadnień. Po zakończeniu zajęć otrzymuje bagaty materiał szkoleniowy oraz listę publikacji, które będą mu pomocne w dalszym rozwoju umiejętności trenerskich.
        Kolejnym ważnym atutem szkolenia jest możliwość zadawania pytań w każdym momencie, by wyjaśnić trudne zagadnienia lub uzyskać odpowiedź na nurtujące kwestie."
Paulina Knapik
Magda Olejnik
Szkolenia trenerskie

"Szkolenie przeprowadzone było na wysokim poziomie. Na podkreslenie zasługuje rzetelny sposób poruszanych zagadnień związanych z tematem szkolenia oraz partnerski styl i komunikatywność pracowników firmy, a także bardzo wysoki poziom merytoryczny.
Jako uczestnik, w szczególności pragnę zwrócić uwagę na doskonałe przygotowanie trenera, którego wiedza oparta na doświadczeniu, pozwoliła mi nabyć umiejetności, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju kariery zawodowej."
Magdalena Olejnik
PUP w Samotulach
Szkolenia trenerskie

"Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach zaświadcza, że ARBIZ Akademia Biznesu z siedzibą w Poznaniu, bylo organizatorem szkolenia "Profesjonalny Trener Wewnętrzny" w terminie 17-18.10.2011 r.
Szkolenie przeprowadzone zostało terminowo, zgodnie z harmonogramem szkolenia."
STILL POLSKA S.A.
Szkolenia trenerskie

"Firma Akademia przemawiania ARBIZ przygotowała szkolenie sprawnie i bardzo profesjonalnie zarówno pod względem organizacyjnym oraz merytorycznym.
Serdecznie polecam firmę Akademia Przemawiania ARBIZ jako godnego zaufania profesjonalistę w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń"
Katarzyna Niesłuchowska
Szkolenia trenerskie

"Były to dwa najbardziej intensywne dni szkoleniowe, w jakich uczestniczyłam. Kurs miał na celu przede wszystkim praktyczne przygotowanie do zawodu trenera i taki właśnie był.
Pan Andrzej - urodzony trener psycholog - w skuteczny, zabawny i niestresujący sposób pomógł nam zapoznać się z tajnikami pracy szkoleniowca. Nie było ani minuty nudy, teoria zgrabnie została wpleciona w zajęcia i sprawnie poparta praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu każdy z uczestników mógł na własnej skórze przekonać się "co go czeka".
Pan Różański bez problemu dał się poznać jako bardzo dobry organizator zajęć. W bezstresowy sposób uświadamiał nas, co jest do nauczenia się i poprawienia w naszych wystapieniach. Swoją bagata wiedzę zawodową i doświadczenie chętnie przekazywał swoim kursantom w taki sposób, iż nawet praca z kamerą nie wydawała się taka straszna. Po skończeniu szkolenia wyszłam z ogromną dawką pozytywnej energii i chęci do działania. "
Z poważaniem
Katarzyna Niesłuchowska
Agnieszka Nabagło
Szkolenia trenerskie

"Profesjonalizm w przeprowadzeniu szkolenia, jego forma, poziom oraz podejście do uczestnika szkolenia przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Podczas szkolenia Trener prowadzący - Pan Andrzej Różański, poza wiedzą przewidzianą w programie, przekazuje mnóstwo bezcennych, praktycznych wskazówek, odpowiada na wszelkie pytania i sam niezwykle inspiruje, a wszystko w przemiłej atmosferze, przedstawione bardzo ciekawie, z pasją i poczuciem humoru.
Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Andrzejowi Różańskiemu za indywidualne podejście, 100% dopasowania do moich potrzeb, pełen profesjoanalizm połączony z normalnym, życiowym podejściem do człowieka...
Jestem przekonana, ze z takim podejściem do klienta Wasza Firma jest po prostu skazana na sukces :-)"
Agnieszka Nabagło
ASSECO POLAND
Szkolenia trenerskie

"Szkolenie prowadzone było przez Pana Andrzeja Różańskiego, którego z czystym sercem mogę polecić, jako bardzo profesjonalnego i doskonale przygotowanego merytorycznie trenera, z dużą energią do działania, który wprowadza bardzo przyjazną atmosferę podczas zajęć. Potrafił doskonale przedstawić materiał, dopasować go do uczestnika i co najważniejsze robił to z naturalną łatwością, co sprawiło, że wyszłam ze szkolenia z planem działania i mnóstwem pomysłów na siebie, jako trenera.
Firma ARBIZ wyróżnia się pośród innych firm szkoleniowych między innymi: profesjonalnymi trenerami, kreatywnym podejściem do szkoleń i nastawieniem na faktyczny rozwój uczestników."
Agnieszka Mądrzejewska
Katarzyna Sowa
Szkolenia trenerskie

   " Dwa dni szkolenia przebiegły w przyjemnej atmosferze, o którą na każdym kroku dbał Trener Pan Andrzej Różański. Niestandardowa forma szkolenia polegająca na dyskusji oraz ciągłych ćwiczeniach wystąpień i ich analizie, doprowadziła do równego zaangażowania wszystkich uczestników szkolenia.
Wszystkie elementy szkolenia oraz dodatkowo trafnie dobrane materiały i podsumowanie w formie filmiku z wystąpieniami, potwierdzają duże doświadczenie oraz kreatywność Trenera.
Efekty odczułam już następnego dnia w pracy, przy prowadzeniu trudnej dyskusji z pracownikami.
Zauważyłam zmiany w swoim podejściu do wyzwań i stresujących sytuacji."
Katarzyna Sowa
Bartosz Szlachetka
Szkolenia trenerskie

" Kurs przeprowadził absolutny profesjonalista w tej dziedzinie, Pan Andrzej Różański, który swoją postawą oraz podejściem do uczestników sprawił,
że każdy z nas poczuł się niezwykle wyjątkowo. Ponadto, prowadzenie szkolenia w sposób ciekawy, a przy tym na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, pozwoliło mi na zdobycie oczekiwanych umiejętności oraz wiedzy. Czas spędzony na szkoleniu z Panem Andrzejem Różańskim to ogromna inwestycja w siebie, która z pewnością zaprocentuje w moim przyszłym życiu zawodowym."
Bartosz Szlachetka
Edyta Kalandyk
Szkolenia trenerskie

"Zastanawiasz się czy praca w charakterze Trenera Wewnętrznego jest dla Ciebie, nie wiesz jaką drogę wybrać - udział w szkoleniu "Profesjonalny Trener Wewnętrzny" Akademii Biznesu ARBIZ prowadzony przez Andrzeja Różańskiego w stu procentach odpowie na to dręczące Cię pytanie! Dowiesz się gdzie jesteś dziś i w którą stronę powinieneś zmierzać.
Jeżeli oczekujesz szablonowego szkolenia i tego, że jakoś "odbębnisz" ten czas to pomyliłeś adresy. Nietuzinkowy trener z poczuciem humoru, wiedzą i niekonwencjonalnymi metodami przeprowadzi Cię przez meandry trenerskiego świata.
Wszystkim którzy chcą pracować nad warsztatem i skonfrontować swoje umiejętności trenerskie z współuczestnikami polecam w/w szkolenie. Dla mnie było to bardzo interesujące i pouczające doświadczenie. Dziękuje za cenne wskazówki i życzę dalszych sukcesów w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości."
Kalandyk Edyta
Lidia Pokrzycka
Szkolenia trenerskie

"W jego trakcie spotkałam się z życzliwością i fachowymi wskazówkami Trenera Andrzeja Różańskiego. Przesłane materiały były skonstruowane w sposób umożliwiający szybkie przyswojenie wiedzy.
          Polecam więc szkolenia prowadzone przez Akademię ARBIZ. To bardzo dobra inwestycja w swoje kompetencje."
Pozdrawiam
Lidia Pokrzycka
STRASSMAYR POLSKA Sp. z o.o.
Szkolenie handlowe

"Szkolenia prowadził Pan Andrzej Różański, który jako trener wewnętrzny nawiązał dobre relacje ze szkolonymi pracownikami. Trener zawsze był otwarty na pytania i bieżące tematy sugerowane przez pracowników, dawał praktyczne wskazówki, pokazywał w jaki sposób teorię wykorzystywać w praktyce.
Dzięki comiesięcznym szkoleniom nabrali większej pewności i wiary we własne możliwości. Poznali zasady budowania wizerunku firmy  i trwałych relacji z klientami.
Ważnym aspektem współpracy była możliwość kontaktowania się pracowników z trenerem nie tylko w trakcie szkolenia.
Szkolenia firmy  Akademii ARBIZ miały znaczący wpływ na poprawę jakości kontaktu z naszymi klientami."
Prezes zarządu
Ryszard Sowa
GRENE Dystrybucja Sp. z o. o.
Szkolenia handlowe

     Szkolenie było prowadzone bardzo ciekawie i dynamicznie z dużym naciskiem na elementy praktyczne. W porównaniu z innymi szkoleniami, które organizowałem dla pracowników zespołów którymi zarządzałem to było wyjątkowe. Trener prowadzący szkolenie Andrzej Różański podczas całego szkolenia ani razu nie użył rzutnika i nie wykorzystywał żadnych prezentacji multimedialnych. Wszyscy uczestnicy od pierwszych minut do ostatnich aktywnie uczestniczyli w kolejnych zadaniach i ćwiczeniach, a merytoryka Trenera i jego praktyczne ujęcie dotyczące danego zagadnienia była na jak najwyższym poziomie.
       Szkolenie to mogę z cała odpowiedzialnością polecić jako bardzo ciekawe i mające dalsze oddziaływanie na wszystkich uczestników, poprzez wzrost ich kompetencji zawodowych jak również i osobistych."
Z poważaniem
Szef Działu Obsługi Sprzedaży
Piotr Pilipczuk
Wróć do spisu treści