Trener Wystąpień Publicznych | Tel. 720808280 | Trener Biznesu - Akademia ARBIZ | Szkolenia z wystąpień publicznych, trenerskie

Andrzej Różański Trener Wystąpień Publicznych
Przejdź do treści

Andrzej Różański

Trener Wystąpień Publicznych | Trener Biznesu

Czym się zajmuję i jak mogę Ci pomóc

Jestem Trenerem Biznesu od 2008 roku i praktykiem z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, który jako świadomy szkoleniowiec postawił na specjalizację.

I. SZKOLENIA TRENERSKIE.
Specjalizuję się w szkoleniach trenerskich w zakresie przygotowania Trenerów Biznesu do pracy jako szkoleniowcy we własnych firmach oraz jako Trenerzy Wewnętrzni w firmach. Przygotowuję także Trenerów Online do profesjonalnego prowadzenia szkoleń przez Internet.

II. SZKOLENIA Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH - PUBLIC SPEAKING.
Specjalizuję się i świetnie się czuję w temacie szkoleń z komunikacji, szkoleń z autoprezentacji, wystąpień publicznych, przemawiania, prezentacji, czy też treningu medialnego.
W sferze szkoleń z komunikacji mogę powiedzieć, że jestem uznany jako Trener Wystąpień Publicznych, Trener Przemawiania, ekspert pracujący z pasją, entuzjazmem oraz poczuciem humoru.

III. SZKOLENIA Z PRZYWÓDZTWA.  
Jako Trener Biznesu prowadzę szkolenia przygotowujące kadrę menadżerską oraz pracowników firm do świadomego zarządzania przez świadomą komunikacją na poziomie pozwalającym motywować, inspirować, zarządzać - skutecznie.

Swoje autorskie szkolenia opieram o kilkunastoletnie doświadczenia biznesowe.
Przeprowadziłem ponad 5000 godzin szkoleń gwarantując moim klientom nabycie  umiejętności praktycznych przekładających się na wysokie kompetencje podczas szkoleń i sesji warsztatowych.
Linki do stron:
Andrzej Różański Trener Wystąpień Publicznych
Wróć do spisu treści