Lista - webinary - Akademia ARBIZ | Szkolenia z wystąpień publicznych, trenerskie

Andrzej Różański Trener Wystąpień Publicznych
Przejdź do treści
WEBINARY
Zobacz nagrane webinary
O WYSTĄPIENIACH PUBLICZNYCH
PRZEMAWIANIU, PREZENTACJI, TREMIE.

Dowiesz się rzeczy, które mi się zdarzyły i czegoś mnie nauczyły.
Mądrością zawsze jest doświadczenie zamienione w przekazywaną wiedzę.
Pracując nad poprawą wystąpień pomagam wielu osobom zwalczyć tremę, dlatego postanowiłem zgłębić ten temat prowadząc badania. Do mojego badania zgłosiło się ponad sto osób, które odpowiedziały na moje pytania. Dzięki temu poznaliśmy ich punkt widzenia, ich perspektywę. Możesz się zapoznać z wynikami oglądając video, lub pobierz całą prezentację czytając dalej.
Zobacz nagranie z webinaru o wystąpieniach publicznych, podczas którego poruszam tematy, takie jak: jak awans może sprawić, że staniesz się mówcą i jak sobie radzić w takich sytuacjach. Także wspomnę, jak sobie radzić z tremą i jakie ćwiczenia zastosować, by lepiej przemawiać. Zakończę o tym, jak przygotować się do prezentacji.
Zobacz nagranie z webinaru o wystąpieniach publicznych, o tym czym jest trema, jaki wpływ na tremę ma stresor. Jak rozróżnić eustres od dystresu. Wskażę jak ważne dla mówcy są wiedza i doświadczenie. Rozwinę możliwości suplementu, jakim jest magnez i jego wpływie na przemawianie. Zakończymy webinar panelem pytań i odpowiedzi.
Zobacz nagranie z webinaru podczas którego omawiam wiele aspektów związanych z przemawianiem przed kamerą, także tą w samochodzie oraz sprzętem do nagrywania. Poruszymy trudy związane z tremą. Zakończymy przygotowaniem siebie do nagrywania i panelem pytań i odpowiedzi.
Wróć do spisu treści